הקמפיין השיווקי של העיר גבעת שמואל

תמונת המאמר

קמפיין השיווק של גבעת שמואל עלה תחת הסלוגן 'גבעת שמואל הפסגה של המרכז'. כי גבעת שמואל אמנם במיקום מעולה, אבל היי - זו לא העיר הזו שעד לפני קצת יותר מעשור סבלה מתו איכות קצת ירוד?

גבעת שמואל יצאה בימים אלה בקמפיין טלוויזיוני בערוץ 2 משולב עם באנרים וסרטונים באינטרנט. מועצת העיר אישרה תקציב לקמפיין לחשיפת כלל תושבי ישראל לאיכויות ולחוזקות של העיר גבעת שמואל תוך העלאת המודעות ליתרונות העיר בקרב קהלים מגוונים.

גבעת שמואל בחרה בקמפיין שונה וייחודי אולי אפילו בקריצה לתכנית השעשועים הנוסטלגית גלגל המזל - קצר וצבעוני, מעורר מחשבה במקרה הטוב וניחוש במקרה היותר טוב, וגם קצת הפתעה בסוף כיאה לכל סיפור מוצלח. גבעת שמואל אמנם כולנו יודעים נמצאת במיקום מעולה! אבל היי זו לא העיר הזו שעד לפני קצת יותר מעשור סבלה מתו איכות קצת ירוד?

מהעירייה נמסר שגבעת שמואל רוצה להיחשף לקהלי יעד רחבים יותר. להיות במודעות גם בקרב אזרחים חילונים שייחשפו לאיכויות הרבות שיש לגבעת שמואל של היום להציע בבואם לקבוע מקום מגורים במרכז הארץ. מעוניינים שבניית השכונות החדשות תביא עמה תושבים חילונים נוספים. עיר מעורבת של חילונים ודתיים היא הדבר הכי טוב, יפה ומפרה שיש.

עוד נמסר שגבעת שמואל היא מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית. דוגמה ומופת לעיר בה חיים בהרמוניה חילונים ודתיים. קאנטרי שפתוח 7 ימים בשבוע, הצגות בשבת ושבתות תרבות לצד שירותים מלאים לאוכלוסייה הדתית והכל בעיר המונה כ 30 אלף תושבים ומצליחה לשמר חיי קהילה ואווירה של יישוב ירוק, מטופח ונקי ובד בבד מיקום על צירי התחבורה המרכזיים של גוש דן.

מהתווית הישנה כבר מזמן נפטרה גבעת שמואל והיום שמה הולך לפניה בכל תחום ותחום כשהיא מככבת בראש טבלאות ההישגים הארציים. אנחנו מכירים ואוהבים את העיר שלנו. עכשיו , כשהעיר בתנופת פיתוח והתחדשות , אנחנו רוצים להתבסס ולהתקבע במודעות של קהלים רחבים יותר במדינת ישראל וברור לכל שמדובר בתהליך שלוקח לא מעט זמן.

פרויקטים נוספים

צור קשר

נשפיע, נשפיע עסקים ונשפיע עיר העתיד - השאירו פרטים או טלפנו: 050-6571000


אתרי חדשות שבהם הציבור משפיע!